Mecz Fiorentina kontra Cremonese dnia 2022-08-14 16:30: wynik 3-2

Fiorentina kontra Cremonese, wynik końcowy 3-2. Dnia 2022-08-14 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Artemio Franchi odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki Regular Season - 1. Na przeciw siebie stanęły Fiorentina i Cremonese.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Fiorentina oraz Cremonese wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: G. Bonaventura 16' 1-0 C. Kouamé D. Okereke 19' 1-1 P. Ghiglione L. Jović 34' 2-1 R. Sottil M. Bianchetti 68' 2-2 R. Mandragora 90' 3-2 S. Żurkowski

Żółte kartki Fiorentina:

Żółte kartki Cremonese: Vlad Chiricheş 9' Paolo Ghiglione 62' David Okereke 82'

Czerwone kartki Fiorentina:

Czerwone kartki Cremonese: Gonzalo Escalante 43'

Główny sędzia spotkania to Juan Luca Sacchi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Fiorentina stanie naprzeciw Twente, następne spotkania z drużynami Empoli i Twente. Kolejno natomiast Cremonese z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Inter.

Wierni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą starcia w lidze Serie A. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Vlad Chiricheş nieraz zagwarantowały swoim sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się zapadające w pamięć bramki i asysty, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się zażarte, niezwykle rzadko bywa, że zmagania nas nudzą. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Fiorentina oraz Cremonese i ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadio Artemio Franchi.