Lazio - Genoa, wynik spotkania 3-1

Dnia 2021-12-17 17:30 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 18 pomiędzy Lazio a Genoa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lazio a Genoa wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: Pedro 36' 1-0 Felipe Anderson F. Acerbi 75' 2-0 Luis Alberto M. Zaccagni 81' 3-0 Luis Alberto F. Melegoni 86' 3-1 A. Cambiaso

Żółte kartki Lazio:

Żółte kartki Genoa: Paolo Ghiglione 30' Johan Vásquez 60' Manolo Portanova 73'

Czerwone kartki Lazio:

Sędzią głównym tego spotkania był Luca J. Pairetto, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lazio stanie naprzeciw Venezia, następne spotkania z drużynami Empoli oraz Inter. Kolejno natomiast Genoa podejmie Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo oraz Spezia.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania ligi Serie A. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Paolo Ghiglione częstokroć zaserwowały fantastycznym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nader zagorzałe, rzadko okazuje się koniec końców, że zmagania nudzą. Często natrafiamy na nieprzepisowe faule, wspaniałe bramki czy asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania sportowe ligi Serie A oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Lazio i Genoa z ligi Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Olimpico.