Mecz Cagliari kontra Juventus, wynik końcowy 2-2

Dnia 2024-04-19 18:45 na obiekcie Unipol Domus odbyło się spotkanie Cagliari - Juventus zakończone wynikiem 2-2

W hicie 33. kolejki włoskiej Serie A doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Cagliari i Juventusu. Mecz, który odbył się 19 kwietnia o godzinie 18:45 na stadionie Unipol Domus, zakończył się remisem 2-2. Gospodarze prowadzili 2-0 na przerwę, lecz ostatecznie "Bianconeri" zdołali odrobić straty, dzięki czemu punkty zostały podzielone między obie ekipy.

Inter - Cagliari, wynik 2-2

Spotkanie pomiędzy Inter oraz Cagliari dnia 2024-04-14 18:45 na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza - wynik końcowy 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Interem a Cagliari okazał się niezwykle emocjonujący, kończąc się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się w Stadio Giuseppe Meazza, było pełne zwrotów akcji i niezapomnianych momentów. Mimo prowadzenia Interu 1-0 na przerwie, Cagliari zdołało odrobić straty i wywalczyć cenny punkt przeciwko jednemu z czołowych zespołów Serie A.

Mecz Cagliari vs Atalanta, wynik końcowy 2-1

Spotkanie między Cagliari oraz Atalanta na stadionie Unipol Domus dnia 2024-04-07 16:00: końcowy wynik 2-1

Wczoraj, 7 kwietnia, w ramach 31. kolejki Serie A odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Cagliari i Atalanta na stadionie Unipol Domus. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, którzy zdołali wyjść zwycięsko po zaciętym starciu. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Cagliari kontra Verona 1-1

Mecz Cagliari kontra Verona zakończony wynikiem 1-1

W meczu 30. kolejki włoskiej Serie A drużyny Cagliari i Verona zderzyły się na boisku Unipol Domus. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pomimo prowadzenia Verony 1-0 po pierwszej połowie. Mecz odbył się dokładnie tydzień temu, 1 kwietnia o godzinie 13:00. Obie drużyny zaprezentowały się z determinacją, walcząc o punkty w tabeli ligowej.

Mecz Cagliari kontra Atalanta, wynik 2-1

Cagliari vs Atalanta, wynik meczu - 2-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Cagliari i Atalanta okazał się niezwykle emocjonujący. Spotkanie, które odbyło się w ramach 31. kolejki ligi Serie A, przebiegało w naprawdę zaciętej atmosferze na boisku Unipol Domus. Ostatecznie to Cagliari wyszło zwycięsko z tego starcia, pokonując Atalantę 2-1 po golach strzelonych zarówno przed, jak i po przerwie.

Monza - Cagliari, wynik 1-0

Monza - Cagliari, wynik spotkania 1-0

W minioną środę w ramach 29. kolejki Serie A na stadionie U-Power Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Monzy i Cagliari. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 1-0. Bramka padła jeszcze przed przerwą, utrzymując się do końcowego gwizdka sędziego. W obliczu emocji towarzyszących tej potyczce, obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom sportowej rywalizacji.

Cagliari - Salernitana 4-2

Spotkanie Cagliari vs Salernitana zakończone wynikiem 4-2

W ostatnim meczu Serie A drużyny Cagliari i Salernitana spotkały się na boisku, a emocje sięgały zenitu. Po widowiskowej rywalizacji, widzowie nie mogli narzekać na brak goli - ostatecznie padło ich aż sześć. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-2 na korzyść jednej z drużyn, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0. Mecz miał miejsce w Unipol Domus, a odbył się 2 dni temu o godzinie 14:00. Wrażenia z tego starcia są na pewno niezapomniane!

Mecz Empoli vs Cagliari 0-1

Mecz Empoli - Cagliari dnia 2024-03-03 14:00 na stadionie Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena: 0-1

W najnowszym starciu włoskiej Serie A drużyna Empoli podejmowała u siebie zespół Cagliari w meczu pełnym emocji i zaciętej rywalizacji. Spotkanie, które odbyło się dzień wcześniej o godzinie 14:00 na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena, zakończyło się zwycięstwem gości 1-0. Mimo wyrównanej walki, żadna z ekip nie potrafiła zdobyć bramki w pierwszej połowie, lecz decydujące trafienie padło po przerwie, ustalając ostateczny wynik tego starcia.

Cagliari vs Napoli wynik 1-1

Cagliari - Napoli, wynik spotkania: 1-1

Wczorajsze starcie pomiędzy drużynami Cagliari i Napoli w ramach 26. kolejki Serie A zakończyło się remisem 1-1. Mecz odbył się na stadionie Unipol Domus, a mimo braku bramek w pierwszej połowie, obie ekipy potrafiły znaleźć drogę do siatki po przerwie. Wynik ten nie zmienia jednak sytuacji w tabeli, a kibice obu drużyn z pewnością mieli okazję oglądać emocjonujące widowisko przez pełne 90 minut.

Mecz pomiędzy Frosinone vs Cagliari, wynik 3-1

Dnia 2024-01-21 11:30 na obiekcie Stadio Benito Stirpe miał miejsce mecz między Frosinone i Cagliari: 3-1

W meczu 21. kolejki włoskiej Serie A drużyna Frosinone podejmowała na własnym boisku ekipę Cagliari. Spotkanie, które odbyło się 21 stycznia o godzinie 11:30 na Stadio Benito Stirpe, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-1. Pomimo prowadzenia gości po pierwszej połowie, Frosinone zdołało odwrócić losy spotkania i sięgnęło po cenne trzy punkty.